Biorezonans ile sigara bırakma tedavisi

Biorezonans ile sigara bırakma

Mayıs 15, 2017 - biorezonansistanbul

Comments are off for this post.

Biorezonans ile sigara bırakma tedavisi

Biorezonans tedavi aslında adını önce alerji tedavisindeki başarısı ile duyurdu. Biorezonans ile alerjen maddeye karşı vücutta kalıcı bir duyarsızlaşma oluşturuluyor. Aslında sigarayı bırakma tedavisinde de tam olarak uygulanan budur, yani sigaraya karşı vücudu duyarsızlaştırmadır.

Biorezonans Terapide bağımlılık yapan maddenin çevresine yaydığı frekansların vücuttan silinmesi işlemi uygulanır. İçilen sigaradan alınan frekans, elektronik olarak ters çevrilerek elektromanyetik dalgalar şeklinde vücuda geri verilir. Amaç bağımlılık yapan maddeye karşı vücutta bir temizlenme hali yaratabilmektir. Biorezonans terapide vücuda herhangi bir madde verilmez.

Biorezonans ile yapılan sigara bırakma terapisi bilgisayar kontrollü elektronik bir cihaz sayesinde yapılır. Kullandığınız sigaradan alınan nikotine ait bilgi frekansları, tam tersine çevrilerek elektromanyetik dalgalar şeklinde kişiye tekrar yüklenir. Amaç vücut karşılığını silmektir, ( 1+(-1)=0 gibi ) bu işlem sonrasında etki fizyolojiktir. Yani vücudun nikotin ihtiyacı ortadan kalkar. Terapi sonrası kişinin sigara aklına gelse bile, sigaraya karşı isteği olmaz.

SİGARAYI BIRAKMAYA KARAR VERİN
Biorezonans ile tüm maddelerin elektromanyetik frekans kalıplarını elde etme olanağı vardır. Sigara bırakma seansında, içtiğiniz sigaranın frekans kalıbı elde edilir ve biorezonans ile sigara bırakma terapisinde bu değerler kullanılır. Biorezonans ile sigara bırakma yönteminin uygulanabilmesi için kişinin sigarayı bırakmaya kesin karar vermiş olması gerekir.

ADIM ADIM TEDAVİ

SON SİGARA İÇİLİR
-Teripanin başlangıcı öncesi, kişiden son bir sigara içip, izmarit kısmını cam bir tüp içerisine koyması istenir.

-Bicom Biorezonans cihazının giriş kısmına, kişinin içtiği son sigara ile tükürük örneği yerleştirilir. Bu tükürük örneğinden ve sigara izmaritinden, “kişiye özel” nikotin elektromanyetik frekans kalıbı belirlenir.

-Tespit edilen bu frekans kalıbı ters çevrilip 64 kat büyütülerek elektrotlar ve manyetik minder aracılığıyla vücuda geri verilir. Vücuttaki nikotin frekansı, ters frekansıyla karşılaştırılır. Bu işlem ile bünyedeki nikotin frekansı sıfırlanır.

Tedavi yaklaşık 90 dakika sürmektedir.

-Biorezonans ile sigarayı bırakma tedavisinde genellikle tek seans yeterlidir.

SİGARAYI ARTIK BÜNYENİZ KABUL ETMEYECEK
Biorezonans seansı sonrasında kişinin bünyesi sigarayı yabancı bir madde gibi algılamaya ve sigarayla daha önce hiç tanışmamış gibi davranmaya başlar. Sigaraya karşı bir tokluk ve isteksizlik oluşur. Kişi sigara dumanından rahatsız olmaya başlar. Baş ağrısı, konsantrasyon güçlüğü ve sinirlilik gibi nikotin yoksunluğu belirtileri ortaya çıkmaz. Vücut sigarayı yabancı bir madde olarak algılayacağı için hızla bu maddeden kurtulmaya çalışır.

PR İLETİŞİM | Dijital Medya Çözümleri